News, Obóz
Jakiś czas temu w naszych mediach społecznościowych prezentowaliśmy całą naszą kadrę, która pojawi się na tegorocznych elitarnych obozach Champions Camp. Jak wiemy social media rządzą się swoimi prawami, dlatego teraz prezentujemy bardziej rozbudowany opis naszych kadrowiczów. Przeczytaj i poznaj ich bliżej!

 

Tomasz Karkoszka

Zaczniemy od trenera, który współpracuje z nami już od lat. W styczniu prowadził nawet zimowe zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim. Jest profesjonalistą i kocha swoją pracę. Kto to taki? Tomasz Karkoszka.

 

Obecnie jest pierwszym trenerem najlepszej drużyny z rocznika 2010 w Akademii Piłkarskiej Reissa. Ponadto jest koordynatorem ds. spraw szkolenia w Akademii Reksia. Trener Tomasz Karkoszka myśli o ciągłym rozwoju, dlatego uczestniczy w kursach i szkoleniach prowadzonych przez PZPN. Aktualnie posiada licencję UEFA C.

 

Bartosz Kubaszewski

Drugim licencjonowanym szkoleniowcem na naszym elitarnym obozie piłkarskim będzie Bartosz Kubaszewski, który specjalizuje się w przygotowaniu motorycznym. Na co dzień jest pogodny i wiecznie uśmiechnięty. Zawsze Wam pomoże. Każdego dnia i porze.

 

Bartosz Kubaszewski jest również klubowym fizjoterapeutą. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał odbywając staże w takich miejscach jak Lech Poznań czy Rehasport Clinic. Obecnie opiekuje się jako fizjoterapeuta oraz trener przygotowania motorycznego zespołami Reprezentacyjnymi Akademii Piłkarskiej Reissa.

 

Coraz istotniejszą rolę w karierze piłkarza odgrywa psycholog. Nasi obozowicze będą mieli okazje współpracować z Panią mgr. Moniką Walkiewicz, która poprowadzi warsztaty z zawodnikami. Pani Monika Walkiewicz to psycholog, która ukończyła wiele kursów, których metody wykorzystuje w codziennej pracy psychologicznej. Jest również członkiem nadzwyczajnego Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

 

Aktualnie pracuje jako psycholog w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego Nr 2 w Poznaniu. Współpracuje także z Niepublicznym Przedszkolem „Liczmanek” i Akademią Ciekawskiej Prof. Sówki w Poznaniu. Od lat pomaga dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym. Prowadzi terapię indywidualną, terapię rodzin, konsultacje psychologiczne, szkolenia dla nauczycieli i rodziców. Ale co jest najważniejsze z naszego punktu widzenia, Pani Monika pracuje indywidualnie ze sportowcami.

 

Prywatnie jeździ na rowerze, interesuje się teatrem i sztuką oraz angażuje w sprawy społeczne i ekologiczne. Uwielbia starocie i opuszczone miejsca.

 

Jeśli Twoje dziecko marzy o byciu profesjonalnym piłkarzem, to sam talent oraz zajęcia z psychologiem nie wystarczą. Dlatego też na naszym obozie nie mogło zabraknąć Pani Katarzyny Menclewicz, która jest profesjonalną dietetyczką.

 

Pani Katarzyna Menclewicz to promotor zdrowia oraz edukator żywieniowy. Posiada doświadczenie w pomocy dzieciom oraz osobom dorosłym w zmianie nawyków żywieniowych.  Edukuje oraz przygotowuje spersonalizowane plany żywieniowe. Ponadto swoją wiedzą i umiejętnościami dzieli się z uczestnikami warsztatów edukacyjno-kulinarnych, które prowadzi na terenie całego województwa wielkopolskiego.

 

Na obozach Champions Camp nie może zabraknąć również dobrej zabawy, dlatego kolejnym i zarazem ostatnim gościem specjalnym będzie Łukasz Rostalski, czyli profesjonalny football freestyler, który z piłką potrafi zrobić cuda. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Zajmuje się tym już od 8 lat.  To prawdziwy magik – tak mówią o nim inni.

 

Łukasz Rostalski swój talent prezentował ponad 150 razy w całej Polsce, m.in. na meczach Legii z Lechem czy Wisłą oraz na przedsezonowych prezentacjach ekstraklasowych zespołów. Teraz nauczy uczestników obozu kilku magicznych sztuczek rodem z brazylijskiej Copacabany.
Podziel się

Zostaw odpowiedź