Indywidualne Fundamenty Gry

Autorski program szkolenia piłkarskiego dla zawodników

Podczas obozów Champions Camp realizujemy szkolenie zawodników, opierające się na specjalnie przygotowanym programie nauczania i doskonalenia umiejętności piłkarskich – Indywidualne Fundamenty Gry (IFG). Program ten gwarantuje treningi indywidualne w ramach piłki nożnej dla dzieci od 7. roku życia, które prowadzone systematycznie podnoszą kwalifikacje młodego piłkarza.

W czasie obozu możemy przeprowadzić szeroką analizę gry zawodników oraz odpowiadają na podstawowe pytania z zakresu rozwoju talentu piłkarza.

Treningi objęte naszym autorskim programem, które z powodzeniem stosujemy na naszych Elitarnych Obozach Champions Camp są doskonałym uzupełnieniem zajęć, zarówno dla pojedynczego zawodnika, jak i dla całych drużyn w klubie sportowym.

Kompleksowe szkolenie piłkarskie dla dzieci

Celem realizacji programu IFG jest wyposażenie piłkarza w takie fundamenty gry, jak: motoryka, technika, taktyka i psychika. Na obozach prowadzimy kompleksowe zajęcia treningowe, które szkolą młodego piłkarza właśnie w zakresie motoryki i taktyki. Zajęcia taktyczne podczas obozu to analiza materiału wideo, która prezentuje szereg zagrań uczestników. Zawodnicy mają szansę zobaczyć, jak wygląda ich gra i przedyskutować ją z trenerem. Współpracujemy z psychologiem sportowym, który wzmacnia psychikę uczestników obozu, buduje ich pewność siebie oraz wyjaśnia, jak radzić sobie w aspektami życia sportowca, które często mogą być też trudne.

Więcej informacji na temat samej koncepcji Indywidualnych Fundamentów Gry znajdziesz na stronie internetowej projektu.

Fotokomórki na teście sprawnościowym dzieci