News

Dwa miesiące! Tak, już  tylko dwa miesiące pozostały do pierwszych w te wakacje elitarnych obozów i półkolonii piłkarskich Champions Camp. Ambitni, młodzi ludzie, pełni motywacji oraz nastawieni na odniesienie sukcesu znajdą się w jednym miejscu, aby szlifować swoje umiejętności. Pomogą im w tym trenerzy, którzy będą dzielić się z nimi swoim doświadczeniem. Dla tych, którzy nie są jeszcze przekonani, co do wyjazdu, przygotowaliśmy ten artykuł.

Każde dziecko ma swoje pasje. Dobrze jest, gdy jedną z nich jest sport. Natomiast jeszcze lepiej jest, gdy ulubionym sportem jest piłka nożna. Wtedy może ono wyjechać na obóz, na którym aktywnie spędzi wolny czas oraz rozwinie swoje umiejętności. Oto kilka powodów, dlaczego warto pojechać z nami na elitarny Champions Camp!

Profesjonalizm na każdym kroku

Champions Camp to obóz skierowany dla młodych adeptów piłki nożnej, którzy aspirują do osiągnięcia profesjonalnego poziomu. W realizacji tego celu pomogą im doświadczeni trenerzy, którzy odbywali staże w takich klubach jak: Ajax Amsterdam, Feyenoord Rotterdam, PSV Eindhoven czy Bayer Leverkusen. W program treningów wchodzą m.in. specjalistyczne testy sprawności motorycznej, zajęcia analityczne z zakresu taktyki oraz ćwiczenia w 6-8 osobowych grupach, co gwarantuje komfort treningu i indywidualne podejście do każdego zawodnika. Kadra szkoleniowa koncentruje się na unikalnych cechach, predyspozycjach i przede wszystkim potrzebach piłkarzy. Po treningach na uczestników obozu czeka także odnowa biologiczna oraz specjalistyczny program prewencji urazów.

Warsztaty ze specjalistami

Nawet codzienne treningi mogą nie przynieść oczekiwanego sukcesu, ponieważ składa się na niego wiele elementów. Jednym z nich są odpowiednio dostosowana dieta oraz  sprawnie funkcjonująca strefa mentalna, dlatego podczas naszych zgrupowań zapewniamy warsztaty z dietetykiem i psychologiem. Uczestnicy obozu dowiedzą się jaki wpływ na ich rozwój i dyspozycję ma zdrowe i świadome odżywianie. Ponadto ustalą swoje menu i przygotują przykładowe posiłki. Zajęcia z psychologiem natomiast pomogą młodym piłkarzom lepiej zrozumieć siebie oraz poprawić swoje nastawienie do kolejnych treningów.

Dobra zabawa!

Istotne jest, aby znaleźć złoty środek pomiędzy ciężkimi i wymagającymi ćwiczeniami a aktywnym odpoczynkiem. Codzienne, profesjonalne treningi mogą zmęczyć każdego. Szczególnie, że będą się one odbywać w wakacje, dlatego na obozach i półkoloniach Champions Camp nie będzie brakować dobrej zabawy. Staramy się, aby atrakcje podczas wyjazdów były zróżnicowane i dopasowane do wieku oraz upodobań uczestników. Zaplanowaliśmy m.in. naukę piłkarskich tricków, którą poprowadzi znany freestyler Łukasz Rostalski, ale również  zajęcia fitness oraz sztuk walki rozwijające sprawność ogólną.

Zarejestruj

Podziel się

Zostaw odpowiedź