Oferta specjalistycznych obozów piłkarskich dla klubów

Champions Camp organizuje obozy dla zawodników oraz całych drużyn z klubów piłkarskich, które będą prowadzone według programu Indywidualne Fragmenty Gry (IFG). Zapewniamy wysokiej klasy ośrodki, obiekty sportowe, wszelkie formalności związane z organizacją obozu, sparingpartnerów oraz opiekę fizjoterapeutów.

Dedykowany program dla zawodników

Klub ma możliwość wysłania określonej grupy piłkarzy wraz z trenerem. Wówczas opracowany zostanie dedykowany program w zależności od poziomu, pozycji na boisku oraz celów szkoleniowych. Naszą ofertę dla klubów tworzymy według indywidualnych wymagań danego klubu i drużyny, dostosowujemy ją do potrzeb klubu.

Zarówno dla całej drużyny, jak i zawodników jest to świetne uzupełnienie treningu prowadzonego w klubie. Trenerzy, którzy nawiążą z nami współpracę mogą wymieniać się doświadczeniami w zakresie szkolenia zawodników oraz poznać nasz system szkolenia.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!

info@championscamp.pl lub 519 400 071

Kiedy zaczynałem przygodę z futbolem nie miałem profesjonalnego sprzętu. Teraz młodzi piłkarze mają wiele udogodnień, a więc apeluje do nich, aby to wykorzystali.