Partnerzy

Indywidualne Fundamenty Gry

Szkolenie zawodników na obozach Champions Camp opiera się na specjalnie przygotowanym programie nauczania i doskonalenia umiejętności piłkarskich. Indywidualne Fundamenty Gry (IFG), to projekt realizujący treningi indywidualne w ramach piłki nożnej dla dzieci od 7. roku życia, które prowadzone systematycznie podnoszą kwalifikacje młodego piłkarza. Program powstał w oparciu o doświadczenia naszej kadry trenerskiej, która realizowała staże w takich klubach jak: Bayer Leverkusen, Ajax Amsterdam, Feyenoord Rotterdam, PSV Eindhoven oraz Twente Enschede. Indywidualne Fundamenty Gry pozwalają na dogłębną analizę gry zawodników oraz odpowiadają na podstawowe pytania z zakresu rozwoju talentu piłkarza. Treningi objęte naszym autorskim programem są doskonałym uzupełnieniem zajęć zarówno dla pojedynczego zawodnika, jak i dla całych drużyn w klubie sportowym. Celem realizacji programu IFG jest wyposażenie piłkarza w takie fundamenty gry, jak: motoryka, technika, taktyka i psychika.

www.fundamentygry.pl

Rehasport Clinic

Klinika REHASPORT zajmuje się leczeniem zarówno wyczynowych sportowców, olimpijczyków i najlepszych polskich piłkarzy, jak również ludzi, którzy wymagają specjalistycznego leczenia ortopedycznego czy rehabilitacyjnego. Pacjentami kliniki są najczęściej ludzie aktywni, rekreacyjnie uprawiający sport doznający rozmaitych urazów, ale także pacjenci neurologiczni, dzieci, kobiety w ciąży i inni. Klinika REHASPORT jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wyczynowych sportowców pozwoliło na wypracowanie standardów postępowania odpowiadającym najlepszym światowym wzorcom.

www.rehasport.pl

Joma

Hiszpański producent odzieży sportowej i obuwia. Firma z tradycjami, powstała w roku 1965. Swoje siedziby posiada w USA, Chinach, Niemczech, Meksyku, Hongkongu i Panamie, a swoje produkty eksportuje do 70 krajów na całym świecie. Firma produkuje ubrania i obuwie męskie, damskie oraz dziecięce do dyscyplin sportowych takich, jak piłka nożna, tenis, fitness, lekkoatletyka i futsal.

www.joma-sport.com

Magic Freestyle Football

Projekt, który oferuje naukę trików piłkarskich, często połączonych z tańcem. Instruktorzy prowadzą zajęcia praktyczne, jak i teoretyczne. Piłkarskich sztuczek w Magic Freestyle Football mogą uczyć się dzieci od 7. roku życia. Projekt uczy jak z pasją podchodzić do sportu, a także jak urozmaicać można dyscypliny sportowe.

www.magicfreestyle.pl