News

Nasze elitarne obozy Champions Camp to oferta stworzona z myślą o kompleksowym i profesjonalnym szkoleniu młodych piłkarzy. Realizujemy dokładnie program szkoleniowy, który opiera się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do zawodnika. Ponadto zapewniamy trening motoryczny, trening taktyczny, trening mentalny pod opieką psychologa sportowego, stałą opiekę fizjoterapeuty i zajęcia z fizjoterapeutą, naukę języka angielskiego. Obozy prowadzą nasi najlepsi trenerzy, z którymi pracujemy od lat i którzy ciągle zdobywają nowe kwalifikacje. Obozy organizujemy w ośrodkach i hotelach, z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu i którym w pełni możemy zaufać.

Najbliższej zimy Champions Camp odbędzie się w Jarocinie w  hotelu Jarota
Termin: 13-17.02.2021

W skład bazy sportowej hotelu wchodzą:

STADION I BOISKA TRENINGOWE

Trybuna wschodnia mieszcząca 1191 osób – w tym 261 miejsc zadaszonych
Boisko piłkarskie główne o nawierzchni naturalnej 105 x 68 m
Dwie pełnowymiarowe płyty treningowe o nawierzchni naturalnej 105 x 68 m
Dwie płyty do treningu bramkarskiego i strzeleckiego
Oświetlone boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią trawiastą (trawa piłkarska o wysokości 60 mm zasypana granulatem EPDM) 105 x 68 m z trybunami – 220 miejsc.

LEKKOATLETYKA

bieżnia tartanowa 4 torowa, 400 metrowa,
bieżnia tartanowa 6 – torowa, 100 metrowa,
foto-finisz
skocznia dwustronna do skoku w dal i trójskoku,
skocznia wzwyż,
rzutnia do pchnięcia kulą.

AQUAPARK

Basen sportowy 25 m z trybunami dla 300 osób,
Część rekreacyjna z grotą, dziką rzeką, dwiema zjezdżalniami 120 i 80m (ta ostatnia z efektami świetlnymi), jacuzzi, masaże podwodne,
Nowoczesny kompleks saun /sauna fińska, parowa aromaterapeutyczna, parowa z basenem do kąpieli perełkowej, basen schładzający, bicze wodne, podgrzewane łóżko, jacuzzi wieloosobowe, pomieszczenie relaksu/

KOMPLEKS BASENÓW ODKRYTYCH

Basen odkryty 50 x 20m, 8-torowy z trybunami na 300 osób
Odkryty basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi: zjeżdżalnią dla dzieci, zjeżdżalnią 50 metrową, fontannami, masażami.

KORTY TENISOWE

Dwa nowoczesne korty tenisowe ze sztuczną nawierzchnią trawiastą (trawa syntetyczna o wysokości 13 mm wysypana piaskiem kwarcowym)

SIŁOWNIA – Atlas Fitness Club

Nowoczesne centrum fitness dysponujące zarówno salami do ćwiczeń siłowych z sekcjami kardio i systemem audiowizualnym, jaki i salami do zajęć grupowych: spinningu, sportów walki, zajęć tanecznych oraz profesjonalnym kortem do gry w squash’a.

SAUNARIUM / ODNOWA BIOLOGICZNA

W jego skład wchodzą sauna parowa z wirem wodnym, sauna parowa zapachowa z basenem do kąpieli perełkowej oraz sauna sucha. Dodatkowo w saunarium znajduje się grota biczy wodnych, pomieszczenie do wypoczynku, wanna jacuzzi dla 10 osób, podgrzewane łóżko o powierzchni z mozaiki ceramicznej oraz basen schładzający z kaskadą .

KABINA DO KRIOTERAPII

Krioterapia ogólnoustrojowa (całego ciała) wykorzystuje w procesie leczenia niskie temperatury. Czynnikiem schładzającym cały organizm jest zimne powietrze o temperaturze od -110 do -160 stopni Celsjusza. Zabieg trwa od 2 do 3 minut. Jednocześnie w kriokomorze może przebywać do 4 osób.

HALA SPORTOWA

Nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, w którym rozgrywać można mecze różnych dyscyplin sportowych. W hali o wymiarach 44 x 22m. mieszczą się pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, koszykówki oraz piłki siatkowej. Nawierzchnia Tarkett Omnisport w połączeniu z rusztem Lumaflex daje profesjonalny system sportowy spełniający Europejską Normę EN 14904, która obecnie obowiązuje w Polsce oraz DIN 18032. Poza tym system Lumaflex Omnisport posiada najważniejsze certyfikaty federacji sportowych: FIBA, IHF, WVBF, co dopuszcza system do rozgrywek światowych.

Dodatkowo w hali o łącznej powierzchni ok. 3210 m2 mieści się centrum aerobiku, fitness oraz squash.

Podziel się

Zostaw odpowiedź