News

Elitarny Obóz Champions Camp w Grodzisku Wielkopolskim rozpoczął się w minioną niedzielę. Podczas wyjazdu każdy uczestnik będzie szlifował swój piłkarski talent pod okiem specjalistów i fachowców. Zawodników odwiedził także wyjątkowy gość.

 

W trakcie obozu każdy młody piłkarz pracuje nad swoimi piłkarskimi umiejętnościami. Podczas treningów może liczyć na indywidualne podejście do jego potrzeb i predyspozycji. Nad uczestnikami czuwają specjaliści – najlepsi trenerzy, dietetycy i psycholodzy. W związku z tym, oprócz treningów piłkarskich, na obozie organizujemy także warsztaty zdrowego żywienia i zajęcia z psychologiem. Adepci piłki nożnej wezmą także udział w zajęciach z języka angielskiego. Wszystko po to, by zapewnić młodemu zawodnikowi kompleksową opiekę i pracować nad każdym aspektem, który jest bardzo ważny w życiu sportowca.

W trakcie obozu w Grodzisku piłkarzy odwiedził też gość specjalny – Piotr Reiss! Dla młodych zawodników, którzy wchodzą dopiero w świat profesjonalnej piłki nożnej wizyta tak utytułowanego piłkarza jest bezcennym doświadczeniem. Nawet chwila rozmowy, może odegrać tutaj kluczową rolę, kiedy starczy i doświadczony „kolega po fachu” może udzielić rad, wyjaśnić różne kwestie, związane ze światem sportu, wesprzeć lub udzielić wskazówek.

Tak też było w Grodzisku Wielkopolskim, a oto dowód tego spotkania – wspólne selfie:

 

 

Poczynania zawodników w Grodzisku Wielkopolskim relacjonujemy też na Facebooku. Śledź nasz profil, by nie przegapić kolejnych newsów z Champions Camp.

Podziel się

Zostaw odpowiedź