News

Zimowa edycja Champions Camp zbliża się wielkimi krokami! Sprawdź co czeka na Ciebie w Hotelu Jarota – zimowej lokalizacji naszego Campu!

Na uczestników Champions Camp ZIMA2021 czekać będą:

STADION I BOISKA TRENINGOWE

Trybuna wschodnia mieszcząca 1191 osób – w tym 261 miejsc zadaszonych
Boisko piłkarskie główne o nawierzchni naturalnej 105 x 68 m
Dwie pełnowymiarowe płyty treningowe o nawierzchni naturalnej 105 x 68 m
Dwie płyty do treningu bramkarskiego i strzeleckiego
Oświetlone boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią trawiastą (trawa piłkarska o wysokości 60 mm zasypana granulatem EPDM) 105 x 68 m z trybunami – 220 miejsc.

PARK LEKKOATLETYCZNY

bieżnia tartanowa 4 torowa, 400 metrowa,
bieżnia tartanowa 6 – torowa, 100 metrowa,
foto-finisz
skocznia dwustronna do skoku w dal i trójskoku,
skocznia wzwyż,
rzutnia do pchnięcia kulą.

AQUAPARK

Basen sportowy 25 m z trybunami dla 300 osób,
Część rekreacyjna z grotą, dziką rzeką, dwiema zjezdżalniami 120 i 80m (ta ostatnia z efektami świetlnymi), jacuzzi, masaże podwodne,
Nowoczesny kompleks saun /sauna fińska, parowa aromaterapeutyczna, parowa z basenem do kąpieli perełkowej, basen schładzający, bicze wodne, podgrzewane łóżko, jacuzzi wieloosobowe, pomieszczenie relaksu/

KOMPLEKS BASENÓW ODKRYTYCH

Basen odkryty 50 x 20m, 8-torowy z trybunami na 300 osób
Odkryty basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi: zjeżdżalnią dla dzieci, zjeżdżalnią 50 metrową, fontannami, masażami.

KORTY TENISOWE

Dwa nowoczesne korty tenisowe ze sztuczną nawierzchnią trawiastą (trawa syntetyczna o wysokości 13 mm wysypana piaskiem kwarcowym)

SIŁOWNIA – Atlas Fitness Club

Nowoczesne centrum fitness dysponujące zarówno salami do ćwiczeń siłowych z sekcjami kardio i systemem audiowizualnym, jaki i salami do zajęć grupowych: spinningu, sportów walki, zajęć tanecznych oraz profesjonalnym kortem do gry w squash’a.

SAUNARIUM / ODNOWA BIOLOGICZNA

W jego skład wchodzą sauna parowa z wirem wodnym, sauna parowa zapachowa z basenem do kąpieli perełkowej oraz sauna sucha. Dodatkowo w saunarium znajduje się grota biczy wodnych, pomieszczenie do wypoczynku, wanna jacuzzi dla 10 osób, podgrzewane łóżko o powierzchni z mozaiki ceramicznej oraz basen schładzający z kaskadą .

KABINA DO KRIOTERAPII

Krioterapia ogólnoustrojowa (całego ciała) wykorzystuje w procesie leczenia niskie temperatury. Czynnikiem schładzającym cały organizm jest zimne powietrze o temperaturze od -110 do -160 stopni Celsjusza. Zabieg trwa od 2 do 3 minut. Jednocześnie w kriokomorze może przebywać do 4 osób.

HALA SPORTOWA

Nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, w którym rozgrywać można mecze różnych dyscyplin sportowych. W hali o wymiarach 44 x 22m. mieszczą się pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, koszykówki oraz piłki siatkowej. Nawierzchnia Tarkett Omnisport w połączeniu z rusztem Lumaflex daje profesjonalny system sportowy spełniający Europejską Normę EN 14904, która obecnie obowiązuje w Polsce oraz DIN 18032. Poza tym system Lumaflex Omnisport posiada najważniejsze certyfikaty federacji sportowych: FIBA, IHF, WVBF, co dopuszcza system do rozgrywek światowych.

Dodatkowo w hali o łącznej powierzchni ok. 3210 m2 mieści się centrum aerobiku, fitness oraz squash.

Podziel się

Zostaw odpowiedź