News

W Champions Camp stawiamy na profesjonalne i kompleksowe podejście do każdego zawodnika. Poznaj nasze mocne strony!

Stawiamy przede wszystkim na:

Trening w małych grupach – 6-8 osób, co gwarantuje komfort treningu i indywidualne podejście do każdego zawodnika. Dzięki temu bardziej szczegółowo można zwrócić uwagę na mocne strony każdego z młodych piłkarzy, a także popracować nad elementami, które należy poprawić.

Zajęcia z użyciem nowoczesnego sprzętu – używamy fotokomórki Test You, dzięki której jesteśmy w stanie przeprowadzić każdemu zawodnikowi test szybkości.

Zajęcia multimedialne – w ten sposób prowadzimy trening taktyczny, podczas oglądania materiału wideo, trenerzy wraz z zawodnikami, analizują poszczególne zagrania piłkarskie.

Spotkania z zawodowymi piłkarzami – na naszych obozach staramy się zapewniać naszym uczestnikom spotkania z piłkarzami, by mieli okazję porozmawiać i nauczyć się od nich odpowiedniego podejścia do zawodowego uprawiania sportu. Podczas tegorocznego zimowego obozu Champions Camp w Grodzisku Wielkopolskim gościem był Piotr Reiss.

Zajęcia z języka angielskiego – w ten sposób uzmysławiamy młodym piłkarzom, jak ważna w życiu sportowca jest znajomość jeżyka obcego, szczególnie angielskiego. W zawodowym sporcie to niemal warunek konieczny, dlatego też prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, ukierunkowanego typowo na piłkę nożną.

Zajęcia z fizjoterapeutą – na obozach Champions Camp gwarantujemy stała opiekę fizjoterapeuty oraz zajęcia fizjoterapeutyczne. Jest to nauka elementów treningu, które mają zapobiegać urazom.

Warsztaty z dietetykiem – podczas obozów uczymy naszych podopiecznych zdrowego stylu życia. Zajęcia z dietetykiem uczą młodych piłkarzy, jak powinni się odżywiać i co w ich diecie jest najważniejsze.

Warsztaty z psychologiem – siła mentalna to jeden z najważniejszych aspektów w sporcie. Uczestnikom obozu zapewniamy warsztaty z psychologiem sportowym, by wiedzieli jak radzić sobie z emocjami, szczególnie w razie porażki, ale także jak radzić sobie z sukcesami, jak kształtować pewność siebie i budować motywację do trenowania.

Nauka sztuczek piłkarskich – razem z Magic Freestyle Football zapewniamy naszym uczestnikom trochę frajdy! Każda udana sztuczka piłkarska to mnóstwo uśmiechu na twarzach naszych uczestników.

Sprawdź więcej mocnych stron Champions Camp w zakładce O NAS – TUTAJ »

Podziel się

Zostaw odpowiedź