News

Nie wybierasz się w tym roku na wakacje? A może masz już zaplanowany wyjazd, a jednak wciąż odczuwasz głód letnich przygód i atrakcji? Jeśli pragniesz ciągłego rozwoju pod względem sportowym i mentalnym, piłkarskie półkolonie Champions Camp w Baranowie będą dla Ciebie idealnym miejscem, w którym poprawisz inteligencję piłkarską i wejdziesz na wyższy poziom gry!

Baranowo położone jest nieopodal Poznania, znajduje się w gminie Tarnowo Podgórne. Do największych atrakcji związanych z lokalizacją zalicza się zachodni brzeg Jeziora Kierskiego, nad którym leży miejscowość, a które stanowi jednego z największych zbiorników wodnych na terenie Wielkopolski. Malownicza okolica nad jeziorem sąsiaduje z kompleksem sportowym, w którym odbywają się piłkarskie półkolonie programu Champions Camp.

Obiekt półkolonii piłkarskich funkcjonuje w ramach Ośrodka Sportu i Rekreacji Baranowo. Położony na ulicy Wypoczynkowej 93a kompleks sportowy idealnie wpasowuje się w specyfikę półkolonii przeznaczonych dla ambitnych piłkarzy, pragnących rozwinąć swoje umiejętności.

Kompleks w Baranowie składa się przede wszystkim z hali sportowej 25,5x36m, a także z części zewnętrznej. W jej skład wchodzi pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę nożną ze sztuczną nawierzchnią oraz sztucznym oświetleniem. Ponadto na uczestników półkolonii Champions Camp czeka mniejsze wielofunkcyjne boisko poliuretanowe, idealne do gier i zabaw ruchowych, a także siłownia oraz bieżnia. Obiekty są w pełni wyposażone i przede wszystkim dostosowane do sportowych potrzeb dzieci i młodzieży.

Program półkolonii uwzględnia nie tylko codzienny rozwój umiejętności, ale i zwiększenie sportowej świadomości. Każdy uczestnik, który pragnie wziąć udział w specjalistycznych treningach opartych o program Champions Camp, będzie mógł pogłębiać wiedzę na temat sportu, uprawianej dyscypliny, przygotowania fizycznego, a także zdrowego trybu życia, będącego podstawą prawidłowego rozwoju najmłodszych.

Jeśli nie wybierasz się w tym roku na wakacje, wybierz półkolonie w Baranowie! Dzięki temu latem zyskasz nie tylko nowe doświadczenie, ale i zintegrujesz się z piłkarską społecznością, która dzieli z Tobą największą pasję!

Już teraz zapisz się na półkolonie klikając TUTAJ

Podziel się

Zostaw odpowiedź