News, Obóz

Wakacje to doskonały czas dla dziecka, aby podjęło naukę nowych umiejętności czy rozwijało swoje dotychczasowe pasje. Ma ono ogromne pokłady energii, więc ważnym zadaniem dla rodzica jest przygotowanie odpowiedniego planu na letni czas, aby zapewnić swojej pociesze wiele atrakcji i uniknąć usłyszenia zdania ,,Mamo, Tato, nudzi mi się”. W tym artykule poznasz wspaniałą receptę, jak temu zaradzić i dobrze wykorzystać letnie ferie.

W lipcu rozpoczynamy kolejną edycję Champions Camp – Obozu Treningu Indywidualnego w Sędzinku! To idealne miejsce na spędzenie tygodnia wakacji na sportowo, ale także czas relaksacji i integracji z rówieśnikami, dzielącymi podobną pasję – piłkę nożną! Wyjazd odbędzie się od 10 do 16 lipca.

W Folwarku Matecznik nudy nie będzie!

Obiekt Folwark Matecznik w Sędzinku to idealne miejsce dla dzieci i młodzieży. W Folwarku znajduje się duże boisko typu orlik  z nawierzchnią trawiastą, które będzie do dyspozycji dla naszych uczestników. Wokół obiektu rozciąga się prawie 1,5 ha zielonego terenu. Uczestnicy również będą mogli korzystać z boiska piaszczystego do gry w siatkówkę czy badmintona. Młodzi piłkarze spróbują swoich sił w mini golfa i boule  Do atrakcji Folwarku należy także interaktywny plac zabaw, siłownia,  duży basen, strefa chillout z hamakami oraz polana grillowa.

Kto może zapisać się na obóz w Folwarku Matecznik?

Do uczestnictwa w obozie Champions Camp zapraszamy wszystkich pasjonatów piłki nożnej w wieku 7 – 14 lat, tych, którzy dopiero zaczynają swoją sportową karierę, ale także tych, którzy chcą jeszcze bardziej pogłębić wiedzę piłkarską. Szczególnie zachęcamy piłkarzy klubów oraz akademii, aby spędzili z nami wakacyjny tydzień!

Jak uczestnicy obozu będą mieli zorganizowany czas?

Plan obozu Champions Camp jest ułożony tak, aby zmaksymalizować rozwój fizyczny i motoryczny dzieci. Podczas wyjazdu uczestnicy będą odbywali treningi piłkarskie skupione na aspektach motorycznych, takich jak szybkość, moc, siła i wytrzymałość, które kształtowane są przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Natomiast kwestię mentalne rozwijane są podczas spotkań z psychologiem sportu. Młodzi piłkarze odbędą również szkolenie z dietetykiem, z którym porozmawiają o odżywianiu sportowców, a także poszerzą swoją wiedzę o słownictwo języka angielskiego z zakresu piłki nożnej.

Skorzystaj z First Minute!

Do końca marca obowiązuje wyjątkowa promocja! Każdy może skorzystać z kodu zniżkowego ,,FIRST MINUTE”, dzięki któremu może zakupić ofertę obozu Champions Camp o 100zł taniej!

Nie ma na co czekać! Zaplanuj dziecku niesamowite wakacje pełne piłkarskich wrażeń i ciesz się wspólnie z pociechą!

Rejestracja

Podziel się

Zostaw odpowiedź