News

Nieco ponad trzy miesiące pozostały do rozpoczęcia tegorocznych campów piłkarskich Champions Camp. Program skierowany jest do młodych piłkarzy, którzy ambitnie podchodzą do piłki nożnej i zależy im na doskonaleniu swoich piłkarskich umiejętności, pod okiem najlepszych trenerów. Wszystkim tym, którzy zapytają, dlaczego jeszcze warto wybrać obozy Champions Camp – odpowiadamy!   

Wyjazdy na obozy sportowe są idealne nie tylko dla osób, które nie mają pomysłów na nadchodzące wakacje, ale i dla tych, którzy swój czas wolny chcą spędzić aktywnie i rozwijać własne umiejętności. To przede wszystkim wspaniała przygoda, moc atrakcji i praca nad rozwijaniem swoich umiejętności oraz budowanie mistrzowskiej kondycji. Przedstawiamy pięć przewag organizacyjnych elitarnych obozów, dzięki którym Twoje ewentualne wątpliwości dotyczące programu Champions Camp zostaną rozwiane:

  1. Elitarne obozy Champions Camp to przede wszystkim idealna oferta dla zdolnych piłkarzy aspirujących do osiągnięcia profesjonalnego poziomu. Program obozów powstał w celu podniesienia umiejętności oraz polepszenia wiedzy młodych zawodników. Skierowany jest dla dzieci i młodzieży chcących poprawić inteligencję piłkarską i szybko adaptować się do zmiennych warunków gry. Jest to możliwe m.in. dzięki specjalistycznym testom sprawności motorycznej, którym poddawani są nasi uczestnicy, a także zajęciom analitycznym z zakresu taktyki gry FUT SAT, oceniającym wydajność taktyczną w grze.
  2. Obozy Champions Camp to przede wszystkim rozwój! Proces polepszania sportowych umiejętności to najlepsza z możliwych inwestycji w przyszłość zawodnika! Spoglądając na rozwój każdego młodego adepta futbolu jednostkowo, kadra szkoleniowa skupia się na jego unikalnych cechach, predyspozycjach i przede wszystkim potrzebach. Program Indywidualnych Fundamentów Gry umożliwia nie tylko wejście na wyższy poziom sportowy, ale i rozwinięcie indywidualnej sfery mentalnej, wywierającej ogromny wpływ na dyspozycję zawodników oraz dalsze nastawienie do treningów. Po zajęciach na uczestników obozu czeka także odnowa biologiczna oraz specjalistyczny program prewencji urazów.
  3. Obok treningów istnieje szereg innych składowych, które wpływają na dyspozycję i rozwój zawodników. Jedną z nich jest kwestia zdrowego i przede wszystkim świadomego odżywania, którego uczymy podczas campów piłkarskich. Ustalone menu jest także ściśle konsultowane z Dodatkowo podczas specjalnych zajęć warsztatowych uczestnicy poznają tajniki prawidłowego i racjonalnego odżywiania, a także mają okazję pod okiem specjalistów przygotować przykładowe zdrowe posiłki.
  4. Ważne są także inne kwestie pozasportowe. Wyjazdy z rówieśnikami bez udziału rodziców uczą między innymi samodzielności, ale i rozwijają umiejętności interpersonalne podczas zajęć integracyjnych. W programie obozów Champions Camp znajdują się także konsultacje z psychologiem oraz trening mentalny i motywacyjny.
  5. W wakacyjnych wyjazdach liczy się także dobra zabawa! Najważniejsze, by znaleźć właściwy balans pomiędzy przekazywaniem piłkarskiej wiedzy a możliwością aktywnego odpoczynku. Staramy się, by atrakcje podczas wyjazdów były zróżnicowane oraz dopasowane do wieku i upodobań uczestników. W programie znajdziecie między innymi naukę piłkarskich tricków i freestyle’u z magicfreestyle.pl, a także treningi fitness oraz sztuk walki rozwijające sprawność ogólną.
Podziel się

Zostaw odpowiedź