News

Hotel Jarota*** w Jarocinie

Hotel Jarota*** to nowoczesny, trzygwiazdkowy hotel konferencyjny, z basenem położony w zacisznej części miasta Jarocin, w odległości 70 km od Poznania oraz 115 km od Wrocławia. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu sportowo­rekreacyjnego oraz parku z jedną z najdłuższych w Europie alei grabowych.

Bezpośrednio przy hotelu znajdują się dwie pełnowymiarowe płyty treningowe o nawierzchni naturalnej 105 x 68 m. Dwie płyty do treningu bramkarskiego i strzeleckiego. Oświetlone boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią trawiastą ( trawa piłkarska o wysokości 60 mm zasypana granulatem EPDM ) 105 x 68 m z trybunami – 220 miejsc.

AQUAPARK

Basen sportowy 25 m z trybunami dla 300 osób,
Część rekreacyjna z grotą, dziką rzeką, dwiema zjezdżalniami 120 i 80m (ta ostatnia z efektami świetlnymi), jacuzzi, masaże podwodne.
Nowoczesny kompleks saun (sauna fińska, parowa aromaterapeutyczna, parowa z basenem do kąpieli perełkowej, basen schładzający, bicze wodne, podgrzewane łóżko, jacuzzi wieloosobowe, pomieszczenie relaksu)

KOMPLEKS BASENÓW ODKRYTYCH

Basen odkryty 50 x 20m, 8-torowy z trybunami na 300 osób
Odkryty basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi: zjeżdżalnią dla dzieci, zjeżdżalnią 50 metrową, fontannami, masażami.

 

Villa Natura w Dolsku

Villa Natura znajduje się przy ulicy Podrzekta w Dolsku. Ośrodek posiada rozbudowaną infrastrukturę sportową. Znajdują się tam m. in. trzy boiska pełnowymiarowe, miejsce do rekreacji oraz treningów motorycznych. Ośrodek posiada świetną bazę noclegową.

Hotel oddalony 50 km na południe od Poznania. Będąc w bliskim sąsiedztwie oraz otoczeniu lasów (rezerwat przyrody Miranowo) jest miejscem sprzyjającym wypoczynkowi na łonie natury. Znajduje się w malowniczym otoczeniu jeziora Dolskiego Wielkiego i charakterystycznie zaznaczonych w terenie „Pagórków Dolskich”. Wnętrza Villi są urządzone nowocześnie z nutą klimatu staropolskiego dworu. Dodatkowe atrakcje to korty tenisowe, konie polskie, molo oraz obszerny teren parkowy.

Ośrodek i zaplecze sportowe daje świetne warunki do prowadzenia treningów według systemu IFG. Ponadto świetna murawa boisk stwarza warunki do nauki piłkarskich tricków i sztuczek.

Podziel się

Możliwość komentowania została wyłączona.