News, Obóz

Lato zbliża się wielkimi krokami, a przerwa wakacyjna wydaje się idealnym momentem, aby podszlifować umiejętności piłkarskie. Obozy Champions Camp dedykowane są dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat, a co najważniejsze – na nasze zgrupowanie może pojechać każdy przyszły piłkarz bez znaczenia na klub lub reprezentowany poziom umiejętności. Nie czekaj – zapisz swoje dziecko na jeden z turnusów Champions Camp.

Dlaczego warto pojechać na obóz Champions Camp?

Wakacje wydają się idealnym momentem, aby aktywnie wypocząć i przy okazji rozwinąć się nie tylko pod kątem piłkarskim, lecz także mentalnym. Champions Camp jest obozem, na którym Twoje dziecko nabędzie wielu umiejętności, które przydadzą się na boisku, a podczas warsztatów z psychologiem nabierze pewności w swoje walory oraz nauczy się jak radzić sobie z boiskowym stresem.

W pełni wykwalifikowana kadra to znak rozpoznawczy naszych obozów. Nasi trenerzy to specjaliści znający się na swoim fachu, a swoją wiedzę przekazują obozowiczom podczas specjalistycznych i w pełni profesjonalnych jednostkach treningowych. Oprócz psychologa i trenerów o różnych specjalnościach uczestnicy są pod stałą opieką fizjoterapeutów, którzy dbają o zdrowie oraz kondycję młodych zawodników. Warto również dodać, że podczas zgrupowania dzieci mają również zajęcia ze specjalistycznego języka angielskiego, który ukierunkowany jest na piłkę nożną.

Obozy Champions Camp to najwyższej jakości zgrupowania, które pozwolą Twojemu dziecku rozwinąć skrzydła, a progres jest stale monitorowany przez specjalistów.

Gdzie i kiedy odbywają się obozy Champions Camp?

Pierwsze turnusy Champions Camp zbliżają się wielkimi krokami, dlatego nie czekaj i zapisz swoje dziecko już teraz

Kiedy i gdzie odbywają się obozy Champions Camp?

 

Pierwszy turnus rusza już 25 czerwca i będzie mieć miejsce w Opalenicy. Zawodnicy będą zakwaterowani w nowoczesnej bursie, która została wykończona w wysokim standardzie.

Drugi turnus zaczyna się 23 lipca i również będzie odbywać się w Opalenicy.

Trzeci i zarazem ostatni turnus rozpocznie się 13 sierpnia, a sam obóz będzie mieć miejsce w Sędzinku – uczestnicy zakwaterowani zostaną w wyjątkowym Folwarku Matecznik.

Warto dodać, że wszystkie turnusy trwają 7 dni, podczas których zawodnicy poprawią swoje umiejętności piłkarskie, a także walory mentalne i fizyczne.

Gdzie zapisać dziecko na obóz Champions Camp?

Jeśli są Państwo zainteresowani zarejestrowaniem młodego piłkarza na obóz Champions Camp, to zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu 519400071. Dziecko można również zapisać poprzez naszą stronę internetową.

Podziel się

Zostaw odpowiedź