News, Obóz

Zapisując dziecko na Obozy Treningu Indywidualnego – Champions Camp możesz wykorzystać Bon Turystyczny. To świetna okazja, aby zapewnić dziecku sportowe i bezpieczne ferie! Bon Turystyczny może przyczynić się do rozwoju piłkarskich umiejętności Twojego dziecka oraz dać mu szansę na przeżycie piłkarskiej przygody!

Na czym polega Bon Turystyczny?

Polski Bon Turystyczny skierowany na wyjazdy Champions Camp to ratunek finansowy dla polskich rodzin, które doświadczyły skutków pandemii COVID-19.  Wykorzystując Bon Turystyczny można dokonać płatności za wszystkie obozy Champions Camp. Wartość jednorazowa bonu to koszt w wysokości 500 złotych na dziecko do 18 roku życia.  Aby skorzystać z bonu turystycznego u nas, należy znaleźć podmiot o nazwie PR9 na liście.

Kto może ubiegać się o bon?

O bon może się starać rodzina z co najmniej jednym dzieckiem. Ważnym aspektem jest fakt, że ten rodzaj zakupu przysługuje rodzicom niezależnie od wysokości dochodów. Zasady opierają się według zasad Programu 500 Plus.

Wystarczy się zarejestrować!

Najpierw należy zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS). Można to zrobić za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, Profilu Zaufanego i wybranych systemów bankowości internetowej. Ważne, aby podać aktualny numer telefonu i adres email. Jeżeli wszelkie dane zostaną potwierdzone to bon zostanie aktywowany w systemie teleinformatycznym. Właśnie przez użycie tego systemu będzie można dokonywać zakupu.

Jak odbywa się proces płatności?

Najważniejsze, by znaleźć nas liście. Wystarczy, że wybierzesz z listy podmiotów grupę PR9, a resztą my się zajmiemy!

Nie zwlekaj

Bony turystyczne dedykowane wyjazdom Champions Camp można wykorzystać do końca marca 2022 roku. Jednak zachęcamy do skorzystania z takiego rodzaju zakupu do końca ferii, tak żeby twoje dziecko skorzystało w pełni z wypoczynku jeszcze tej zimy! Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci będą mogły cieszyć się z obozów, na które czekały z niecierpliwością i nie będą rozczarowane przerwą zimową. Z kolei taka szansa zakupu wyjazdu może zachęcić dzieciaki, które jeszcze nie miały okazji wyjeżdżać z naszą spółką. Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki realizacji tego bonu możemy przyczynić się do  spełnienia marzeń Twojego dziecka!

Wszelkie informacje dotyczące bonu turystycznego można znaleźć na tej stronie

Podziel się

Zostaw odpowiedź