News

Tylko godziny zostały nam do rozpoczęcia ferii, a co za tym idzie startu pierwszych obozów Akademii Piłkarskiej Reissa. Już w najbliższą niedzielę rozpocznie się też obóz Champions Camp w Grodzisku Wielkopolskim.

Nowoczesna baza szkoleniowa, z której przez lata korzystali piłkarze występujący m.in. w Pucharze UEFA tacy jak Andrzej Niedzielan, Sebastian Mila czy Grzegorz Rasiak.  A jak wygląda taki obóz Champions Camp od kuchni?

Szkolenie zawodników na obozach Champions Camp opiera się na specjalnie przygotowanym programie nauczania i doskonalenia umiejętności piłkarskich. Indywidualne Fundamenty Gry (IFG), to projekt realizujący treningi indywidualne w ramach piłki nożnej dla dzieci od 7. roku życia, które prowadzone systematycznie podnoszą kwalifikacje młodego piłkarza. Program powstał w oparciu o doświadczenia naszej kadry trenerskiej, która realizowała staże w takich klubach jak: Bayer Leverkusen, Ajax Amsterdam, Feyenoord Rotterdam, PSV Eindhoven oraz Twente Enschede.

Indywidualne Fundamenty Gry pozwalają na dogłębną analizę gry zawodników oraz odpowiadają na podstawowe pytania z zakresu rozwoju talentu piłkarza. Treningi objęte naszym autorskim programem są doskonałym uzupełnieniem zajęć zarówno dla pojedynczego zawodnika, jak i dla całych drużyn w klubie sportowym. Celem realizacji programu IFG jest wyposażenie piłkarza w takie fundamenty gry, jak: motoryka, technika, taktyka i odporność psychiczna.

A co zabrać ze sobą na obóz Champions Camp? Przede wszystkim uśmiech na twarzy, pozytywne nastawienie do pracy na treningach oraz do spędzania wolnego czasu z kolegami. Poza tym prawdopodobnie trenować będziemy nie tylko na hali, ale również na zewnątrz, należy więc koniecznie zaopatrzyć się w cieplejsze ciuchy sportowe tj. np. bluzę i spodnie termoaktywne i nie przemakającą kurtkę. Zimę mamy taką jaką mamy i częściej niż śnieg z nieba leci niespodziewanie deszcz.

A kiedy zaczyna się obóz? W Grodzisku Wielkopolskim widzimy się już 13:30 w najbliższą niedzielę.
– Razem z trenerami nie możemy się już doczekać obozu. Jesteśmy w pełni przygotowani, naładowaliśmy już baterie, sprawdziliśmy bazę i jedno jest pewne: to będzie niezapomniany obóz! Dlatego zapraszamy już wszystkich teraz do Grodziska – powiedział nam Bartosz Kubaszewski, organizator obozu Champions Camp.

Pozostaje nam tylko przyłączyć się do zaproszenia i życzyć niesamowitych i pełnych piłkarskich przygód ferii.

Podziel się

Zostaw odpowiedź