News

Nadchodzi czas, w którym wszyscy odpoczniemy od codziennych obowiązków – pracy, treningów! Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i okres przygotowań do Wigilii. Takie przygotowania wiążą się też z kupnem prezentów, co często okazuje się problematyczne. Jeśli nadal nie masz prezentu dla swojego młodego sportowca, spróbujemy Ci doradzić, co możesz dla niego kupić.

 

Sprzęt piłkarski

To najprostszy, ale często najbardziej praktyczny i trafiony prezent. Być może Twoje dziecko marzy o tym, by dostać nową piłkę, ochraniacze, czy też akcesoria treningowe, które ułatwią rozgrzewkę, rozciąganie i ogólne przygotowanie do treningu.

Ubrania do treningu

Dzieci szybko rosną, dlatego też ubrania treningowe mogą okazać się dobrym rozwiązaniem. Szczególnie wtedy, kiedy inni koledzy chwalą się nowymi strojami piłkarskimi. Kiedy zawodnik nie odstaje od grupy, zwiększa się też jego motywacja do treningu i podejście.

Gadżet do pokoju

Każdy młody piłkarz marzy o tym, żeby w jego własnym pokoju znalazły się piłkarskie akcenty. Dlatego warto zastanowić się nad zakupem dużego plakatu na ścianę, który przedstawia piłkarskiego idola, dywanika z piłkarskim akcentem, czy też lampki na biurko.

Bilet na mecz

Bilet na mecz ulubionej drużyny piłkarskiej ucieszy każdego fana, a szczególnie dziecko. Może warto zainwestować w kilka biletów i wybrać się tam całą, rodzinną grupą? Będzie to doskonała okazja do spędzenia czasu rodzinnie, na sportowo oraz sprawić wiele frajdy i radości swojemu dziecku.

Piłkarskie ferie

Pamiętaj, że dla swojego uzdolnionego, młodego piłkarza, możesz także zarezerwować miejsce na naszym elitarnym obozie lub półkolonii. Możesz to zrobić jeszcze teraz lub po świętach. Do doskonała inwestycja w rozwój piłkarski Twojej pociechy, a także niezapomniana przygoda.

Podziel się

Zostaw odpowiedź