News, Obóz, Szkolenie, Trening

W dniach 11-17 lutego w Grodzisku Wielkopolskim odbył się zimowy obóz Champions Camp. Uczestnicy w myśl przyświecającej idei, pokonywali swoją własną „Drogę do perfekcji” 

Na początku obozu uczestnicy otrzymali unikatowy sprzęt treningowy Champions Camp. Codziennie odbywały się treningi piłkarskie zgodne z metodologią Indywidualnych Fundamentów Gry. Po wyczerpujących treningach zawodnicy korzystali z odnowy biologicznej, którą oferuje ośrodek.  Na obozie zawodnicy byli rozwijani w sferze mentalnej podczas zajęć z psychologiem sportowym akredytowanym przez Polski Komitet Olimpijski Panią Magdaleną Kaczmarek. Zdrowe żywienie jest podstawą rozwoju sportowca , dlatego na spotkaniu z dietetykiem uczestnicy dowiedzieli się jak prawidłowo się odżywiać.

– Na obozach Champions Camp stawiamy na indywidualny monitoring każdego zawodnika, dlatego zawodnicy przeszli fizjoterapeutyczną ocenę funkcjonalną FMS oraz testy szybkości na fotokomórkach – podkreśla trener uczestników, Bartosz Kubaszewski.

Każdy zawodnik marzący o grze w zagranicznym klubie powinien znać język angielski, zatem uczestnicy doskonalili go podczas lekcji języka angielskiego piłkarskiego. Rozwój kreatywności i techniki z piłką zapewniły zajęcia piłkarskiego freestylu z Magic Freestyle. Zawodnicy kształtowali swoje zdolności motoryczne w czasie treningów funkcjonalnych. Dodatkowo uczestnicy rozgrywali turniej w grę FIFA oraz spędzali wieczory na wspólnym oglądaniu meczów Ligi Mistrzów.

Podziel się

Zostaw odpowiedź