Partnerzy

INDYWIDUALNE FRAGMENTY GRY 

www.fundamentygry.pl

Szkolenie zawodników na obozach Champions Camp opiera się na specjalnie przygotowanym programie nauczania i doskonalenia umiejętności piłkarskich. Indywidualne Fundamenty Gry (IFG), to projekt realizujący treningi indywidualne w ramach piłki nożnej dla dzieci od 7. roku życia, które prowadzone systematycznie podnoszą kwalifikacje młodego piłkarza. Program powstał w oparciu o doświadczenia naszej kadry trenerskiej, która realizowała staże w takich klubach jak: Bayer Leverkusen, Ajax Amsterdam, Feyenoord Rotterdam, PSV Eindhoven oraz Twente Enschede. Indywidualne Fundamenty Gry pozwalają na dogłębną analizę gry zawodników oraz odpowiadają na podstawowe pytania z zakresu rozwoju talentu piłkarza. Treningi objęte naszym autorskim programem są doskonałym uzupełnieniem zajęć zarówno dla pojedynczego zawodnika, jak i dla całych drużyn w klubie sportowym. Celem realizacji programu IFG jest wyposażenie piłkarza w takie fundamenty gry, jak: motoryka, technika, taktyka i psychika.

REHASPORT CLINIC

www.rehasport.pl

Klinika REHASPORT zajmuje się leczeniem zarówno wyczynowych sportowców, olimpijczyków i najlepszych polskich piłkarzy, jak również ludzi, którzy wymagają specjalistycznego leczenia ortopedycznego czy rehabilitacyjnego. Pacjentami kliniki są najczęściej ludzie aktywni, rekreacyjnie uprawiający sport doznający rozmaitych urazów, ale także pacjenci neurologiczni, dzieci, kobiety w ciąży i inni. Klinika REHASPORT jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wyczynowych sportowców pozwoliło na wypracowanie standardów postępowania odpowiadającym najlepszym światowym wzorcom.

SPORTUJMY.PL

www.sportujmy.pl

SportujMy.pl – lider na rynku organizacji obozów i półkolonii sportowych. Oferuje aktywną formę spędzania czasu dla dzieci i młodzieży. Łączy w sobie wiedzę fachowców sportowych, a także rozrywkę powiązaną z niezapomnianymi przeżyciami. Dla naszych młodych podopiecznych mamy zawsze przygotowaną potężną porcję atrakcji, na każdą okazję.

Wasza miłość czyni mnie silniejszym, Wasza nienawiść niepokonanym.