Miejsce

Kompleks APR Arena Dębiec​

Elitarne Obozy Piłkarskie Champions Camp odbywają się również w kompleksie sportowym APR Arenie Dębiec, który powstał we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 2 oraz Miastem Poznań. Arena Dębiec jest kompleksem bardzo nowoczesnym. Oprócz boiska ze sztuczną nawierzchnią, hali pneumatycznej, w obiekcie dostępne będą także siłownia, centrum fizjoterapii. Arena Dębiec wyposażona zostanie także w zaplecze gastronomiczne. Przy tym kompleksie sportowym działa już internat i hotel.

Kompleks hotelarsko-rekreacyjno-sportowy Rodan – Groklin w Grodzisku Wielkopolskim.

Nowoczesny Hotelu Rodan – Groklin, jest idealnym miejscem na piłkarskie rozgrywki i wypoczynek, czyli na organizację naszego elitarnego obozu Champions Camp.
Na terenie hotelu znajdują się aż cztery boiska treningowe odpowiadające wszystkim standardom UEFA oraz FIFA, na których regularnie do rozgrywek sportowych przygotowują się Kluby Ekstraklasy.

 

Kompleks OSiR Baranowo (Gmina Tarnowo Podgórne)​

Elitarne Obozy Piłkarskie Champions Camp odbywają się w kompleksie sportowym w Baranowie, który jest specjalnie przystosowany do rozgrywania zawodów sportowych.

Słynie on ze specjalnej nawierzchni – trawy III generacji, posiadającej certyfikat UEFA, która gwarantuje treningi w komfortowych warunkach. Warto nadmienić, że w Baranowie często odbywają się zgrupowania drużyn z polskiej Ekstraklasy.

Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych.