Miejsce

Kompleks hotelarsko-rekreacyjno-sportowy Rodan – Groklin w Grodzisku Wielkopolskim.

Elitarny Camp Piłkarski ZIMA 2019 odbędzie się w nowoczesnym Hotelu Rodan – Groklin, który jest idealnym miejscem na piłkarskie rozgrywki i wypoczynek.
Na terenie hotelu znajdują się aż cztery boiska treningowe odpowiadające wszystkim standardom UEFA oraz FIFA, na których regularnie do rozgrywek sportowych przygotowują się Kluby Ekstraklasy.

 

Kompleks OSiR Baranowo (Gmina Tarnowo Podgórne)​

Zimowe Elitarne Obozy Piłkarskie Champions Camp odbywają się w kompleksie sportowym w Baranowie, który jest specjalnie przystosowany do rozgrywania zawodów sportowych.

Słynie on ze specjalnej nawierzchni – trawy III generacji, posiadającej certyfikat UEFA, która gwarantuje treningi w komfortowych warunkach. Warto nadmienić, że w Baranowie często odbywają się zgrupowania drużyn z polskiej Ekstraklasy.

Kompleks APR Arena Dębiec​

Zimowe Elitarne Obozy Piłkarskie Champions Camp odbywać będą się również w kompleksie sportowym APR Arenie Dębiec, który powstaje we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 2 oraz Miastem Poznań. Arena Dębiec będzie kompleksem bardzo nowoczesnym. Oprócz boiska ze sztuczną nawierzchnią, hali pneumatycznej, w obiekcie dostępne będą także siłownia, centrum fizjoterapii. Arena Dębiec wyposażona zostanie także w zaplecze gastronomiczne. Przy pozostającym w budowie kompleksie działa już internat i hotel.

Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych.