Miejsce

Kompleks APR Arena Dębiec​

Strona internetowa obiektu »

Elitarne Obozy Piłkarskie Champions Camp odbywają się również w kompleksie sportowym APR Arenie Dębiec, który powstał we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 2 oraz Miastem Poznań. Arena Dębiec jest kompleksem bardzo nowoczesnym. Oprócz boiska ze sztuczną nawierzchnią, hali pneumatycznej, w obiekcie dostępne będą także siłownia, centrum fizjoterapii. Arena Dębiec wyposażona zostanie także w zaplecze gastronomiczne. Przy tym kompleksie sportowym działa już internat i hotel.

 

Rejestracja na obóz »

Dolsk i Villa Natura 

Strona internetowa obiektu»

Miasto położone jest w dolinie na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami: Dolskim Małym oraz Dolskim Wielkim. To właśnie bliskość naturalnych zbiorników wodnych, a co za tym idzie również lasów, jak i wszelako rozumianej natury jest największą zaletą Dolska.  Położenie pośrodku jezior Pojezierza Krzywińskiego oraz wśród drzew, krzewów i wzniesień Pagórków Dolskich nadaje mu  doskonałe cechy sprawiające, iż jest to miejsce atrakcyjnie turystyczne.

Villa Natura oferuje: 

2 pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej z nawierzchnią naturalna

1 boisku typu Orlik z oświetleniem i nawierzchnią sztuczną

1 boisko do piłki plażowej oraz piłki siatkowej

2 korty tenisowe

A ponadto: hala sportowa, ogromny plac zabaw, mini zoo, staw z kolorowymi rybami, altanka do organizowania imprez,  kręgle, stoły do bilardu i tenisa stołowego oraz również dostęp do jeziora, a w okolicy 800 metrów strzeżona plaża

Do dyspozycji w ośrodku pozostają pokoje dwu, trzy i czteroosobowe z pełnym wyposażeniem sanitarnym.

 

Rejestracja na obóz »

Jarocin i Hotel Jarota 

Strona internetowa obiektu »

Jarocin to średniej wielkości miasteczko położone około 70 km od Poznania znane w całej Polsce głównie z festiwalu muzycznego. Fani futbolu kojarzą to miasto również ze względu na klub piłkarski Jarota Jarocin, który przez długie lata występował nawet w II lidze. Dzisiaj II ligi w Jarocinie już niema, ale świetna baza szkoleniowa została. Po dzień dzisiejszy korzystają z niej regularnie takie drużyny jak Raków Częstochowa (aktualny lider I ligi) w trakcie obozów zarówno zimowych jak i letnich oraz reprezentacja Polski U-18 w trakcie zgrupowań przedmeczowych.

Hotel Jarota w Jarocinie oferuje:

Nowoczesne boisko z certyfikatem FIFA Quality Pro o wymiarach 105 x 68 m
Boisko z trybunami o nawierzchni sztucznej o wymiarach 105 x 68 m
Profesjonalne płyty do treningu bramkarskiego i strzeleckiego
Pokoje dwu, trzy oraz czteroosobowe o podwyższonym standardzie z pełnym zapleczem sanitarnym
Hotel z Aquaparkiem

 

Rejestracja na obóz »

Kompleks OSiR Baranowo (Gmina Tarnowo Podgórne)​

Strona internetowa obiektu »

Elitarne Obozy Piłkarskie Champions Camp odbywają się w kompleksie sportowym w Baranowie, który jest specjalnie przystosowany do rozgrywania zawodów sportowych.

Słynie on ze specjalnej nawierzchni – trawy III generacji, posiadającej certyfikat UEFA, która gwarantuje treningi w komfortowych warunkach. Warto nadmienić, że w Baranowie często odbywają się zgrupowania drużyn z polskiej Ekstraklasy.

 

Rejestracja na obóz »