Kadra trenerska

Nasza kadrę wyróżnia przygotowane merytoryczne, doświadczenie, odpowiedzialność i umiejętne podejścia do dzieci oraz młodzieży. Posiadane kwalifikacje oraz bardzo dobra znajomość specyfiki szkolenia w Polsce sprawiają, że treningi dostosowane są wymagań programu Indywidualne Fragmenty Gry oraz Narodowego Modelu Gry PZPN.

Pasja jaką wkładają w pracę członkowie kadry przekłada się na bezpieczeństwo i regularny rozwój umiejętności uczestników.

Wszyscy nasi trenerzy i instruktorzy posiadają certyfikaty trenerskie (PZPN oraz UEFA) i dokumenty wymagane przez Kuratorium Oświaty.

Nasi trenerzy posiadają niezwykle ważne doświadczenie pedagogiczne.

Bo szczerze mówiąc, już w wieku nastoletnim wiedziałem, czego chcę, i nie ulegałem pokusom. Wiedziałem, że kiedy rano mam trening, to wieczorem nie mogę imprezować. Zabawa albo sport – wybór był dla mnie jasny.

MAGDALENA KACZMAREK (Kemnitz) – psycholog sportowy

Akredytowany Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego, mgr psychologii i studiów podyplomowych Akademia Trenera na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwent studiów podyplomowych Psychologia Sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Trener Integralnej Postawy Gotowości Startowej w ramach Projektu Unijnego Silna i Odporna Psychicznie Kadra Londyn 2012. Wybitny sportowiec, olimpijka, wielokrotna medalistka imprez międzynarodowych.

Specjalizuje się w pracy z zawodnikami dorosłymi oraz młodzieżą i dziećmi od lat 8. Współpracuje z zawodnikami wyczynowymi oraz amatorami.

http://www.strefapsychologiisportu.pl/

BARTOSZ KUBASZEWSKI– fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego

 mgr fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.  Doświadczenie zawodowe zdobywał odbywając staże w takich miejscach jak KKS Lech Poznań czy Rehasport Clinic. Obecnie opiekuję się jako fizjoterapeuta oraz trener przygotowania motorycznego zespołami Reprezentacyjnymi Akademii Piłkarskiej Reissa. Współpracuje z Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej opiekując się zespołami kadrą rocznika 2007. Uczestnik licznych kursów i szkoleń.  Trener UEFA C